+370 683 69248
info@muras24.lt

Kaminų ir ventiliacijos kanalų mūro darbai.

Kamino reikšmė ypatingai išryškėja šildymo sezono metu – gerai įrengtas ir prižiūrima sistema netaps papildomu trukdžiu. Geriausias kaminas yra tas, apie kurį naudojantis reikia galvoti mažiausiai. Kaminai gyvenamuosiuose namuose būna trijų tipų: mūriniai kaminai iš plytų ar blokelių su nerūdijančio plieno įdėklu, moduliniai kaminai (lavos blokelių, keramzitbetonio blokelių) su keramikiniu įdėklu ir apšiltinti dvisieniai dūmtraukiai (metaliniai pristatomi kaminai).

Populiariausi Lietuvoje yra mūriniai kaminai, tačiau daugelis iš jų vis dar yra be plieninių įdėklų, nes šis statybos reikalavimas atsirado palyginti neseniai. Pastaruoju metu statant naujus namus stipriai populiarėja moduliniai kaminai su keramikiniais įdėklais – jie paprastai ir greitai montuojami naujai statomame name, kiek rečiau – seniau pastatytame. Apšiltinti dvisieniai dūmtraukiai montuojami rečiausiai, tačiau kai kuriais atvejais jie būna vienintelė išeitis, kai negalima įrengti mūrinio kamino.

Jeigu Jus domina kamino įrengimo, remonto paslauga – susisiekite su mumis ir gavę kamino įrengimo, remonto paslaugų pasiūlymus, išsirinkite geriausią.